پیام رئیس مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و در راه او شربت شهادت نوشیدند، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. (سوره احزاب آیه ۲۳)

دکتر نقی زاده رئیس مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر، ضمن تسلیت و تبریک شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و محکومیت این اقدام جنایتکارانه آمریکا بیان داشت که: دست پلید و تروریست استکبار، شیطان بزرگ به خون فرزند ارشد اسلام، سرباز دلاور قرآن، مالک اشتر ولایت و شیر بیشه‌های مبارزه با داعش ها و تکفیری‌ها، فرمانده شجاع فتح مقاومت، رزمنده فداکار، بسیجی بزرگوار شهید قاسم سلیمانی آغشته شد.

وی افزود: شهید از دنیای مادی و زودگذر دل می کند و هر لحظه آروزی پرواز از این دنیای فانی و رفتن به سوی معبود خویش را دارد و در قنوت و نمازهایشان و در خلوتهایشان با تمام وجود وبا اشک خالصانه از درگاه خداوند متعال می خواهند که به فیض شهادت نائل شوند و این شهادت ارزش دارد چرا که در راه خدا از جان و مال و فرزندان و زندگی مادی و دنیوی خود گذشتند و شهید سلیمانی، همواره دعایش شهادت در راه خدا بود.

ایشان افزودند: روح مطهر سردار سلیمانی به یاران شهیدش پیوست. وی همیشه خود را فرمانده این قافله می‌دانست و به آرزویش رسید، سردار شهید ما در ایام فاطمیه و در روز جمعه مزد سال‌ها مجاهدت در راه دفاع از قرآن و حرم اهل بیت (ع) و حریم انقلاب را گرفت، این شهادت را به محضر حضرت بقیه الله اعظم (عج) و فرمانده کل قوا، رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) و تمامی ولایت مداران و خانواده محترم سردار شهید قاسم سلیمانی تسلیت می گویم، امیدوارم که روح بلند او با اهل بیت عصمت و طهارت و شهدای کربلا محشور شود.