دیدار مسئولین آموزش عالی شهرستان بردسیر با فرمانده نیروی انتظامی بردسیر

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر، روسای مراکز آموزش عالی بردسیر، آقای دکتر نقی زاده رییس مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر، آقای دکتر صالحی رییس دانشگاه آزاد اسلامی و سرکار خانم دکتر رضاقلی رییس دانشگاه پیام نور به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و قدردانی از زحمات خادمان مردم در این عرصه، با جناب آقای سرهنگ غضنفری، فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار آقای دکتر نقی زاده ضمن تکریم یاد و خاطره شهدای گرانقدر و والامقام و تقدیر از ایثارگری‌های نیروی انتظامی، فرارسیدن این هفته را به خانواده بزرگ انتظامی به ویژه فرماندهی محترم انتظامی شهرستان، کارکنان خدوم تلاشگر نیروی انتظامی تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال امنیت، اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط و عزت را برای تک تک اعضای نیروی انتظامی در جای ‌جای کشور  تحت رهبری های داهیانه فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) خواستار شد. ایشان با قدردانی از تلاش های نیروهای انتظامی در ایجاد امنیت، گفت: نیروهای مسلح برای تامین امنیت نیاز به ابزارهای پیشرفته نظامی و فرهنگی دارند، چرا که هیچ کشور و ملتی بدون نیروی قدرتمند مسلح نمی تواند روی پای خودش بایستد.

رییس مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر در ادامه با ابراز خرسندی از اینکه نیروی انتظامی مورد اطمینان آحاد جامعه واقع شده و پناهگاه مردم هستند گفت: امیدواریم با همکاری مراکز آموزش عالی و نیروی انتظامی شهرستان، دغدغه ها و ناهنجاری های اجتماعی را به حداقل برسانیم. ایشان گفت: نیروی انتظامی با برقراری امنیت، نقش مهمی در توسعه فعالیت های آموزشی و فرهنگی دانشگاه ها و هم چنین وضعیت اجتماعی و اقتصادی جامعه ایفا می نماید و ما وظیفه داریم از همه عوامل آن در همه رده ها تجلیل و تقدیر کنیم.

وی هم چنین افزود: به عنوان یک شهروند معتقدم اگر در آرامش و امنیت زندگی می‌کنیم، مرهون تلاش‌های نیروی انتظامی هستیم. حفظ امنیت عمومی جامعه مقوله‌ای بسیار مهم و حساس است که این وظیفه خطیر بر عهده سربازان انقلاب اسلامی در نیروی انتظامی است که به حق رشادت‌ها و توانایی‌های نیروی انتظامی آبروی نظام اسلامی است. دشمن بسیار فعال است و می‌کوشد با برهم زدن افکار عمومی و آرامش مردم برخی انتقادات را به نارضایتی در کشور تبدیل کند و آرامش روانی جامعه را برهم زند و در این میدان نقش دانشگاه ها و نیروی انتظامی ‌بسیار مهم است.

رییس مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر، اقتدار و پیشرفت نیروهای مسلح  کشورمان را عامل نگرانی و ناراحتی استکبار جهانی دانست و افزود: آمریکایی ها از پیشرفت های نظامی کشورمان  عصبانی اند. گرچه کشورمان با مشکلات ارزی و اقتصادی روبرو است و دولت هم در حد توان کمک می کند، ولی با وحدت و یکپارچکی و کمک همه مسئولان می توان مشکلات را  یکی پس از دیگری برطرف کرد.

سرهنگ غضنفری فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر نیز با ابراز خرسندی از حضور روسای مراکز آموزش عالی در جمع پرسنل ناجا، این حضور را مایه دلگرمی توصیف و ابراز امیدواری کرد تا با همکاری و همیاری تمامی مسئولان و پرسنل ناجا امنیت و آرامش خاطر مردم بیشتر از پیش تامین شود. وی هم چنین از مراکز آموزش عالی خواست تا در زمینه تحقیقات علمی با واحد پژوهشی نیروی انتظامی همکاری و تعامل نمایند.

در پایان نیز به رسم احترام و اکرام از طرف مراکز آموزش عالی شهرستان با اهدای لوح سپاس از زحمات جناب سرهنگ غضنفری و همکارانشان در نیروی انتظامی شهرستان، تقدیر به عمل آمد.