دیدار روسای مراکز آموزش عالی شهرستان بردسیر با فرماندار جدید شهرستان بردسیر

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر، آقای دکتر نقی زاده رییس مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر، سرکار خانم دکتر رضاقلی رییس دانشگاه پیام نور و رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر، با سرپرست جدید فرمانداری شهرستان بردسیر جناب آقای مهندس میرصادقی دیدار و گفتگو نمودند.

در ابتدا جناب آقای دکتر نقی زاده به نمایندگی از طرف روسای مراکز آموزش عالی شهرستان، هدف از این دیدار را ارائه گزارش در مورد وضعیت موجود و فعلی مراکز آموزش عالی شهرستان بردسیر و هم چنین تبریک انتصاب به آقای مهندس میرصادقی عنوان نمودند و گفت: در طی چند سالی که ایشان در بردسیر حضور داشته‌اند، خوشبختانه فضای صمیمی و همکاری بسیار خوبی در مجموعه آموزش عالی در شهرستان بوده است که امیدوارم تداوم داشته باشد. 

ایشان افزود: مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر به عنوان یکی از دانشکده های اقماری دانشگاه شهید باهنر کرمان در این شهرستان مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه دارای سه رشته، دو رشته مهندسی تولیدات گیاهی و مهندسی علوم و صنایع غذایی در مقطع کارشناسی ناپیوسته و رشته گیاهان دارویی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. ایشان گفت متأسفانه در طی سال های اخیر تعداد دانشجویان رو به کاهش می باشد که باید مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد. ایشان همچنین افزود در طی این مدتی که در دانشکده کشاورزی مشغول می باشد توانسته است با حمایت‌های جناب آقای دکتر فدایی استاندار محترم سابق کرمان، نماینده محترم مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستان، سند ساختمان مرکز آموزش عالی کشاورزی را به نام دانشگاه اخذ نماید و همچنین یک هکتار زمین از طرف سازمان مسکن و شهرسازی به این مرکز واگذار شده است. ایشان مشکل فعلی مرکز را نبود اعتبارات عمرانی بیان نمودند و هم چنین با آرزوی موفقیت برای آقای مهندس میرصادقی طی خدمت گذاری در شهرستان بردسیر، آمادگی خود را جهت همکاری با مجموعه فرمانداری شهرستان اعلام نمودند. 

پس از آقای دکتر نقی زاده روسای محترم دانشگاه های آزاد و پیام نور نیز گزارشی از وضعیت دانشگاه های خود ارائه نمودند. در پایان نیز جناب آقای مهندس میرصادقی ضمن ابراز خوشبختی از وضعیت مطلوب آموزش عالی در شهرستان و تشکر از حضور روسای محترم دانشگاه ها در فرمانداری، جهت رفع مشکلات مراکز آموزش عالی شهرستان قول مساعدت و همکاری دادند.