برگزاری مراسم توجیهی دانشجویان جدید الورود

بنا به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر، جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود این مرکز در سال 97، با حضور هیات رئیسه مرکز و دانشجویان در محل باغ جهاد کشاورزی شهرستان بردسیر در روز سه شنبه مورخ 97/7/18، برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا آقای دکتر نقی زاده ضمن عرض خیر مقدم به حضار و گرامیداشت یاد و خاطره مهندس افضلی پور و بانو فاخره صبا، بنیان گذاران دانشگاه در کرمان، و بیان خاطره ای از شادروان مهندس افضلی پور در ارتباط با تاسیس دانشگاه در کرمان، از دانشجویان خواستند که از فرصت های به دست آمده به نحوه احسن در جهت نیل به اهدافی که شادروان مهندس افضلی پور آرزو می کردند گام های اساسی بردارید. وی گفت مهندس افضلی پور همواره می­ فرمودند ما باید دانشجوی کارآفرین تربیت کنیم نه دانشجوی پشت میز نشین.

وی سپس گزارش مختصری از وضعیت آموزش عالی بردسیر ارائه نمودند، و در ادامه آئین نامه های آموزشی و انضباطی را به دانشجویان متذکر شدند.

پس از سخنرانی رئیس مرکز، کلیپی از شادروان مهندس افضلی پور پخش شد وسپس جلسه پرسش  و پاسخ با حضور هیات رئیسه مرکز و دانشجویان برگزار، و به سوالات دانشجویان در زمینه های مختلف آموزشی پژوهشی پاسخ گفتند.

و در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای صداقت نیا از اساتید مدعو پیرامون گرامیداشت ایام محرم و صفر و مصائب ابا عبداله الحسین (ع) سخنرانی داشتند. ایشان ماه محرم را فرصت مناسبی برای خودشناسی و شناخت قیام امام حسین بیان کردند.

پس از سخنرانی حاج آقا صداقت نیا، نماز جماعت به امامت ایشان برگزار شد. همچنین در پایان مراسم بین دانشجویان پسر و دختر به صورت جداگانه مسابقه دارت برگزار شد و به نفرات برتر جوایزی اهداء شد. ضمناً در این جلسه از برترین های جشنواره غذا و شیرینی که در ترم قبل برگزار شده بود نیز با اهداء لوح تقدیر شد.