بازدید جمعی از اعضای کانون دانش آموزی جمعیت هلال احمر و طلاب شهرستان، از آزمایشگاهها و کتابخانه مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر، جمعی ازاعضای کانون دانش آموزی جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر و طلاب حوزه علمیه برادران شهرستان از مجموعه آزمایشگاه ها و کتابخانه مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر بازدید نمودند.

دکتر مهدی نقی زاده رییس مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم به دانش آموزان و طلاب، از حضور حجت السلام والمسلمین عباسپور مدیر حوزه علمیه برداران و سرکار خانم بخشک کارشناس جمعیت هلال احمر شهرستان در این مرکز، و فراهم نمودن مقدمات این بازدید تقدیر و تشکر نمود.

ایشان با اشاره به معرفی مرکز آموزش عالی بردسیر که از سال 1388 در شهرستان بردسیر تأسیس شده است و از دانشکده های اقماری دانشگاه شهید باهنر کرمان می باشد، افزود: جا دارد یادی کنیم از شادروان مهندس علیرضا افضلی پور بنیان گذار دانشگاه شهید باهنر که در سال 1350 به همراه همسر گرامی شان سرکار خانم بانو فاخره صبا، تصمیم بزرگی مبنی بر انفاق دارایی خودشان برای خدمت به فرهنگ و علم و دانش گرفتند و سرانجام این اندیشه ستوده و کارعظیم، در دهه 50 منجر به ساخت دانشگاه در شهرستان کرمان شد و امروزه ما شاهد آن هستیم که این دانشگاه و آن تصمیم ستودنی، منشاء بسیاری از خیر و برکات نه تنها در استان بلکه در کل کشور می باشد.

دکتر نقی زاده گفت: امروزه تحصیلات بخصوص تحصیلات دانشگاهی اهمیت و تاثیر خاصی در زندگی هر فردی دارد. تاثیراتی همچون پیشرفت در آینده شغلی، شخصیتی، برقرار کردن ارتباط بهتر با دیگران، و همچنین رفتن به دانشگاه و ادامه تحصیل در مقاطع بالا شاید یک ضرورت باشد، اما یادمان باشد که رفتن به دانشگاه فقط گرفتن مدرک نیست؛ بلکه ایجاد و توسعه مهارت‌های کلیدی است که این مهارت‌ها به شما دانش آموزان کمک می‌کند که در مسیر شغلی خود در آینده موفق‌تر از دیگر افراد عمل کنید.

ایشان افزود: انجام تحقیق، نوشتن مقاله ، ارائه و سخنرانی، کار درون تیمی و مدیریت وقت از جمله مهارت‌هایی هستند که شما می‌توانید با کسب تجربه در دانشگاه، آینده در محیط کار و زندگی خود نیز از این تجربیات بهره برده و استفاده بکنید. وی خاطرنشان کرد: دانشگاه ها شما را به بهتر فکر کردن تشویق می کنند و ذهن شما را آماده می کند که بهتر به مسائل  پیرامونتان نگاه کنید و بهتر تصمیم بگیرید.

رییس مرکز آموزش عالی بردسیر در ادامه گفت: مجموعه مرکز آموزش عالی بردسیر حضور شما عزیزان رو به فال نیک می گیرد و امیدواریم که آنچه را که در این دانشکده مشاهده و تجربه کردید، بتواند آینده ساز راه انتخابی درست شما، برای ادامه تحصیل در دانشگاه باشد و با تصمیم صحیح در ادامه تحصیل و انتخاب رشته و دانشگاه، شاهد موفقیت های روزافزون شما آینده سازان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.