بازدید آقای مهندس مهترنژاد و مهندس نیکبان از مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر، آقای مهندس مهترنژاد مدیر امور عمومی دانشگاه به همراه آقای مهندس نیکبان رییس فضای سبز دانشگاه، از مجموعه مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر بازدید به عمل آوردند.

در این دیدار، ابتدا آقای دکتر نقی زاده رییس مرکز آموزش عالی بردسیر ضمن خوش آمدگویی به میهمانان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ایشان در ماه مبارک رمضان گفت: حضور گرم شما همکاران عزیز را در این مرکز گرامی میداریم و بسیار خرسندیم که امروز این فرصت فراهم شد تا بتوانیم پذیرای شما در این مجموعه باشیم.

ایشان درجلسه ای که با آقای مهترنژاد و مهندس نیکبان و سایراعضاء هیأت علمی داشتند، ضمن گزارشی از وضعیت فعلی و فعالیت های مرکز، از حمایت های مدیر عمومی سابق دانشگاه و هم چنین آقای مهندس نیکبان که همواره این مرکز را حمایت کرده اند تشکر نموده و ابراز امیدواری کردند که آقای مهندس مهترنژاد نیز همین روند را ادامه دهند و خواستار توجه ویژه دانشگاه به امور عمومی و فضای سبز مرکز شدند.

دکتر نقی زاده، افزود: از ابتدای مسئولیت ایشان در این دانشکده، سعی بر آن بوده است که مشکلات و مطالبه ­ی دانشجویان در حد توان و بضاعت به سرانجام برسد که خوشبختانه  با ایجاد سلف سرویس، راه اندازی سامانه توزیع غذا، ایجاد خوابگاه دانشجویی دخترانه و ... تا حدودی در این امر توانسته ایم با همکاری همه کارکنان مرکز نیازهای دانشجویان را مرتفع سازیم معهذا، باز هم مشکلاتی وجود دارد که امیدواریم با همت و همراهی شما بزرگواران بتوانیم در راستای رفع مشکلات و موانع موجود گام های موثری برداشته شود.

در ادامه آقای مهندس مهترنژاد نیز با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در مرکز، این فعالیت ها را مثبت و بسیار خوب و ارزنده توصیف نمودند و هم چنین قول مساعد دادند که جهت رفع مشکلات موجود در زمینه تأمین نیروی خدماتی و فضای سبز، همکاری لازم با مرکز آموزش عالی بردسیر را داشته باشند.

در پایان آقای مهندس نیکبان رییس فضای سبز دانشگاه، ضمن بازدید از گلخانه های مرکز و فضای سبز دانشکده، گفت: ما همچون سالیان گذشته، آماده هرگونه خدمات و ارائه کمک به مرکز در جهت بهبود فضای سبز خواهیم بود و در این راستا از هیچ گونه تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.